Innowacja pedagogiczna "Mały Picasso"

19 września 2014r sześciolatki z Naszego Przedszkola zdobyły I miejsce w szczecineckich rozgrywkach piłki nożnej Skrzat Cup 2014!

04 czerwca 2014r Nasze Przedszkolaki zdobyły II miejsce w corocznych międzyprzedszkolnych zawodach sportowych ZOSTAŃ MISTRZEM!

27 maja 2014r Nasze Rozśpiewane Przedszkolaki zdobyły II miejsce w konkursie piosenki ekologicznej pt. "Co w przyrodzie gra?"

11 kwietnia 2014r Nasze Przedszkole zostało uhonorowane w konkursie Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego w kategorii FIRMA Z KLASĄ, za zaangażowanie w rozwój gospodarczy regionu Ziemi Szczecineckiej w 2013 r.

Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek Zumba Szczecinek Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji ZABAJKA Powiat Szczecinek Samorządowa Agencja Promocji i Kultury