Rekrutacja trwa od 1 do 31 marca 2018r.

Z dniem 1 września 2018r.

opłata stała za przedszkole wynosi: 250zł

Dzienna stawka żywieniowa wynosi: 8zł

Kryteria oraz warunki przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego "Miś" w Szczecinku

Podstawa prawna:

Ustawa z dnia 6 grudnia 2013r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw

Rozporządzenie Ministra Edujacji Narodowej

Do pobrania - MIŚ:

Do pobrania - MIŚ Krono:

Przypisy końcowe:

1. Dane osobowe kandydatów przyjętych do przedszkola, zgromadzone w celu postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu w którym dziecko uczęszcza do placówki.
  2. Dane osobowe kandydatów nieprzyjętych zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego są przechowywane w przedszkolu przez okres roku.

Kontynuacja wychowania przedszkolnego

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Niepublicznego „Miś”, składają na kolejny rok szkolny Umowę o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 01.03.2018 do 09.03.2018 roku.