Dzieje się u nas

27 - 02 - 2019

Certyfikat "Piękna Nasza Polska Cała"

Nasza placówka otrzymała certyfikat w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała". Nasze przedszkole kształtuje postawy patriotyczne u dzieci, uwrażliwiając ich na piękno, folklor i tradycje Polski.

13 - 02 - 2019

09 - 02 - 2019

Bezpieczne ferie

Nasza kadra

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Poznaj naszą kadrę

Kalendarz imprez

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez kulturalnych i sportowych w Przedszkolu Niepublicznym "MIŚ" oraz do aktywnego udziału w części tych wydarzeń.

Zobacz kalendarz

Najbliższy jadłospis

W jadłospisach uwzględniamy dania, które naszym zdaniem posmakują Waszym pociechom oraz wypełnią w 100% zapotrzebowanie na energię do zabaw w naszym przedszkolu.

Zobacz jadłospis

Rekrutacja

Kryteria oraz warunki przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego "MIŚ" w Szczecinku.

Do pobrania

Zapoznaj się z najważniejszymi dokumentami do pobrania związanymi z naszym przedszkolem.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pokaż serce! Przekaż 1% swojego podatku na rzecz naszych podopiecznych. Pomóż im, Ciebie to nic nie kosztuje.