×
Przedszkole Niepubliczne Integracyjne "MIŚ"

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/8.1 RPO WZ/2017 z dnia 18 sierpnia 2017 r.

W związku z realizacją projektu pn.: „Przedszkole przyzakładowe najlepszym rozwiązaniem dla dzieci i rodziców” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.1 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020, zapraszamy do udziału w postępowaniu ofertowym.
 
Przedmiotem zapytania ofertowego jest zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia do kuchni w postaci mebli kuchennych, sprzętu AGD oraz zastawy stołowej i sztućców do placówki przedszkola niepublicznego „MIŚ" BOŻENA KAWCZYŃSKA, MARTA WIÓREK SPÓŁKA CYWILNA mieszącej się przy ul. Grudziądzkiej 2 w miejscowości Szczecinek.
 
Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części:
CZĘŚĆ 1  Zakup i dostawa mebli kuchennych ze stali nierdzewnej
CZĘŚĆ 2  Zakup i dostawa sprzętu AGD
CZĘŚĆ 3  Zakup i dostawa zastawy stołowej oraz sztućców
 
Pełna specyfikacja przedmiotu zamówienia oraz zasady składania ofert zostały zamieszczone w dokumentacji znajdującej się poniżej.
 
Oferty należy składać do dnia 25 sierpnia 2017 roku pisemnie, tj. osobiście lub drogą pocztową, na adres: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "MIŚ" BOŻENA KAWCZYŃSKA, MARTA WIÓREK SPÓŁKA CYWILNA, ul. Grudziądzka 2, 78-400 Szczecinek lub przesłać e-mailem na adres e-mail: przedszkolemis.szczecinek@wp.pl

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1 - Specyfikacja przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 2 - Formularz oferty

Załącznik nr 3 - Kalkulacja cenowa

Załącznik nr 4 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia

ZAWIADOMIENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA NR 4/8.1 RPO WZ/2017 z dnia 29 sierpnia 2017 r.

Załącznik - Wyniki postępowania

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.